ClickCease

החלפת מנעולים

החלפת מנעול לדלת כניסה באשקלון.
מנעול צילינדר הוא המנעול הנפוץ ביותר בארץ, ונמצא כמעט בכל דלת כניסה.
המנעול מבוסס על פעולה מכנית, ולכן גם עשוי להישחק או להתקלקל במשך השנים, או כתוצאה משימוש לא תקין.
לא כל אחד יכול לבצע החלפת מנעול לדלת כניסה, והתקנה לא מקצועית עלולה לגרום נזק למנגנון המרכזי של הדלת.
ולכן מומלץ להזמין מנעולן מנוסה ואמין שיידע להרכיב את המנעול בצורה מקצועית.

הצילינדר חייב להתאים לדלת כדי שפעולת הנעילה תתבצע בצורה קלה וחלקה. אפשר לקנות צילינדר בחנות לחומרי בניין,
אבל כדאי להזמין מנעולן מקצועי שיוכל להתאים את המנעול לגודל של הדלת ולכיוון הפתיחה שלה.
אצלנו תמצאו את כל סוגי הצילינדרים בכל המידות, ותהיו בטוחים שתקבלו את המנעול המתאים ביותר.

מתי צריך להחליף מנעולים ?

1. אם אתם נכנסים לבית חדש, מומלץ מאוד לבצע החלפת מנעול לדלת כניסה. במידה וזו דירה חדשה מהקבלן, יש עותקים נוספים של המפתח שמסתובבים אצל מנהל הפרוייקט, או אצל בעלי המקצוע שעובדים בבניין.
כשאתה מזמין מנעולן מקצועי להחליף את המנעול לדלת כניסה. אתה יכול לישון בשקט, בידיעה שרק לך ולמשפחתך יש את המפתחות החדשים.

2. כאשר המנעול מסתובב בקושי, צריך להזמין מנעולן מקצועי שיבדוק את המנעול ואת המנגנון, ובמידת הצורך יחליף את הצילינדר.
מנעול הוא מנגנון מכני אשר מורכב מחלקים רבים וקטנים. המנעול יכול להתקלקל בתוצאה מהתקנה לא נכונה, ומקרים חריגים גם עלול להפסיק לעבוד ולהיתקע בדיוק בזמן הכי לא נוח, כשאתם ממהרים לצאת מהבית לעבודה, או כשחזרתם הביתה בסיום יום עבודה, ואתם לא מצליחים לפתוח את הדלת.

3. אחד המפתחות של הבית אבד, וקיים חשש שהוא יגיע לידיים הלא נכונות. התקשרו אלינו ואנו נגיע בכל שעה להרכיב לכם צילינדר פלדלת איכותי ומוגן.

איזה צילינדר כדאי להתקין בבית ?

אנו נוכל להמליץ לכם ולהתאים לכם את הצילינדר הטוב ביותר מבחינת איכות ועמידות. אצלנו תמצאו צילינדרים יקרים ומשוכללים, לצד צילינדרים פשוטים ואמינים. חייבת להיות התאמה מלאה בין הדלת והמנעול שמותקן בה, לבין הצילינדר שהמנעולן יתקין לכם.
נשמח לתת לכם ייעוץ טלפוני והסבר על כל סוגי המנעולים והצילינדרים כדי שתוכלו להרגיש בטוחים יותר.

התקשרו עכשיו – 0733-742430

החלפת מנעולים עם המקצוענים

החלפת מנעול מקצועית

במידה ואתם סבורים כי ישנו צורך בהחלפת מנעולים, דעו כי חברת צוק מנעולן, זמינה לשירותכם בכל עת ותשמח לסייע בביצוע משימה חשובה זו בצורה המהירה והמקצועית ביותר. דלת כניסה לבית אשר כוללת מנעול איכותי ותקין תהיה אחת הדרכים היעילות ביותר לשמור על בטיחות כל הדיירים. כך שבשעה שעלולה להתגלות במנעול תקלה, חשוב יהיה להחליף אותו באופן מיידי, זאת על מנת שלא לקחת את הסיכון.

באילו מקרים נזדקק לשירות של החלפת מנעול ?

המנעול תפקידו לשמש בתור אמצעי בטיחות אשר שומר עלינו ועל כל בני הבית. אך עשויים להתרחש מספר מצבים בהם נדרש יהיה לבצע החלפת מנעולים. בין המקרים הנפוצים ביותר, נוכל לראות גם את הבאים:

  • רכישת דירה יד שנייה – בעת מעבר לבית חדש אשר היה מאוכלס בעבר, מומלץ יהיה להחליף את המנעול של דלת הכניסה. פעולה פשוטה זו תבטיח כי אתם תהיו האנשים היחידים להם יהיה עותק של המפתח לדלת הכניסה.
  • תקלה במנעול – לעיתים מדובר במצב בו רק צריך לשמן את המנעול, אך ייתכן והוא סובל מבעיה מבנית כלשהי וייתכן והוא פשוט התיישן. החלפת מנעול במצבים הללו תתבצע על מנת למנוע מצב בו המנעול מסרב להיפתח או להיסגר באופן מוחלט ומונע מכם לצאת או להיכנס אל הבית.
  • כשהמפתח מסתובב בקלות מידי – במידה ואתם מגלים כי המפתח שלכם מסתובב בקלות רבה מידי במנעול, ייתכן ומדובר במקרה בו ישנה התרופפות והשתחררות המנעול ו/או הצילינדר. חשוב יהיה לטפל במצב זה באופן מיידי ולהחליף את המנעול, זאת לשם שמירה על ביטחונכם.

צוק מנעולן – שירות מהיר, יעיל ומקצועי

במידה והמנעול שלכם אינו מתפקד כתמול שלשום, דעו כי אין סיבה לדאגה, פנו עוד היום אל חברת צוק מנעולן ואנשי המקצוע המיומנים ביותר מטעם חברתנו יגיעו אליכם, יבחנו אותו ויתאימו את הפתרון הנחוץ לכם. כל זאת בהענקת שירות מהיר, יעיל ומקצועי במחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד.

החלפת מנעול לדלת ישנה

החלפת מנעולים לדלת

החלפת מנעול לדלת זו אחת המשימות הנפוצות ביותר אשר נופלות לידיהם של מנעולנים רבים. חשוב להבין כי גם את המשימה זו מוטב יהיה להשאיר לאנשי המקצוע המיומנים והאמינים ביותר בתחום, זאת מפני שהשלמת פעולה חשובה זו תאפשר לכם לזכות בבטיחות המקסימלית בביתכם. פנו עוד היום אל חברת "צוק מנעולן" ואנו נשמח לעמוד לשירותכם, לספק את הפתרון המקצועי והמיומן בתחום ולסייע בהענקת שירותי מנעולנות לבתים ורכבים, התקנת מנעולי ביטחון, ושדרוג מערכות ההגנה לבית, כל זאת 24 שעות ביממה.

החלפת מנעולים לדלת – דברים שכדאי לדעת

אנשים רבים יזדקקו לשירות של החלפת מנעול לדלת בשלב כזה או אחר. בין אם אתם כבר זקוקים להחלפתו של מנעול או במידה ואתם חושבים שהגיע הזמן לכך, המשיכו לקרוא וגלו מספר נקודות חשובות שכדאי לדעת.

  • את המנעול יהיה צריך להחליף בשעה שאתם נכנסים לבית חדש, במידה והתרחשה פריצה או אבד המפתח, או אפילו במידה וקיימת בו בעיה שכבר לא ניתן יהיה לתקן, או שהדבר פשוט לא יהיה משתלם.
  • את התקלות הללו ניתן יהיה לזהות במידה והמפתח לא מסתובב או עושה סיבובי סרק.
  • על מנת להיות בטוחים כי אכן נדרשת החלפת מנעול בדלת, חשוב יהיה לפנות אל מנעולן מקצועי. זאת על מנת שיבדוק את התקלה הנוכחית ויתאים בעבורה פתרון, בין אם מדובר בתיקון של המנעול ובין או נדרשת החלפתו.
  • הקפידו תמיד לפנות אל חברת מנעולנים מקצועית ואמינה, כזו אשר תוכל להעמיד לרשותכם את שירותי המקצועיים לצד מוצריה המתקדמים והאיכותיים. כך תוכלו להיות בטוחים כי המנעול החדש בביתכם ישרת אתכם נאמנה לשנים ארוכות.

שומרים על ביטחון הבית

בעת פניה אל חברת צוק מנעולן תוכלו גם אתם להבטיח כעת את הבטיחות של כל דיירי הבית. אנו נגיע אל ביתכם ונסייע במציאת המענה המתאים ביותר לבעיית המנעולים שהתגלתה ונטפל בה באופן מיידי, מקצועי ומדויק. צרו קשר עם חברתנו עוד היום והצוות המקצועי שלנו יספק בעבורכם מענה לכל שאלה בנושא.

החלפת מנעול פלדלת איכותי

החלפת מנעולים בפלדלת

בין אם איבדתם את המפתחות, אתם נכנסים לדירה חדשה או שהמנעול פשוט מסרב לשתף פעולה, ייתכן וגם אתם תזדקקו לשירות של החלפת מנעול פלדלת. זהו אחד מתוך מגוון השירותים השונים של חברת צוק מנעולן, שתשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בהתאמת הפתרונות היעילים והבטוחים ביותר בעבור כל מנעול שעושה לכם בעיות, אפילו במידה ומדובר במנעול של דלת הכניסה הבטיחותית ביותר – הפלדלת.

החלפת מנעולים לדלת כניסה על ידי מקצוענים

דלתות פלדלת נמצאות כמעט בכל בית ישראלי כיום. דלתות אלו ומנעוליה נחשבים למאסיביים ואמינים במיוחד כנגד פריצות. על אף עמידותו הגבוהה של מנעול הדלת, חשוב לזכור כי מפעם לפעם יהיה צורך לבצע החלפת מנעול לפלדלת.

חשוב להבין כי מוטב שההחלפה הזו תתבצע על ידי אנשי המקצוע המיומנים שבתחום. זאת על מנת שאתם תוכלו לזכות בבית בטוח ומוגן, אשר המפתחות אליו נמצאות אך ורק בידיים שלכם. אמינות ומקצועיות הן בין תכונותיו החשובות ביותר של המנעולן אליו מומלץ יהיה לפנות. על כן, חשוב יהיה לוודא כי המנעולנים אשר בשירותיהם אתם מעוניינים יהיו בעלי הכשרה נאותה, בעלי הסמכות ואישורים נדרשים, לרבות תעודה מהמשטרה אשר מעניקה לכם את הסמכות לבצע את עבודתם לצד תעודת יושר.

זכרו כי זו משימה שלא יהיה מומלץ לדחות, אלא מוטב יהיה לספק בעבור בעיה זו את המענה המתאים מוקדם כל הניתן. זאת על מנת לוודא כי אתם זוכים באחד מאמצעי הבטיחות האהובים ביותר בארץ.

אין סיבה להסס – פנו אל צוק מנעולן!

במידה ואתם מתחילים לחוות קשיים שונים בעת דלת הפלדלת, פנו אל חברת צוק מנעולן עוד היום כך למעשה תוכלו גם אתם לוודא כי מנעול דלת הכניסה שלכם יהיה תקין וישמור על בטיחות כלל דיירי הבית. הצוות המקצועי שלנו מוכן ומזומן לעמוד לרשותכם בכל ויספק את המענה התכליתי והמקצועי ביותר בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

שירותים נוספים

פריצת דלת

זה מאוד לא נעים להגיע הביתה, לעמוד מול דלת נעולה, ולגלות שאיבדת את המפתח, או שעקב תקלה המפתח לא מצליח

המשיכו לקרוא

פורץ כספות

הכספת ננעלה? לא זוכרים את הקוד? צוק מנעולן פורץ כספות – מספק שירות פריצת כספות באיזור אשדוד, אשקלון, באר טוביה

המשיכו לקרוא
צוק-מנעולים-1-1.png

איך אפשר לעזור?

צרו קשר עכשיו

מוקד 24 שעות ביממה
ipv6 ready

צריכים שירות מהיר? התקשרו עכשיו >