ClickCease

פריצת דלת

זה מאוד לא נעים להגיע הביתה, לעמוד מול דלת נעולה, ולגלות שאיבדת את המפתח, או שעקב תקלה המפתח לא מצליח לפתוח את הדלת.

מה אפשר לעשות ? להזמין פורץ דלתות

תמיד מראים בסרטים או בסדרות טלויזיה איך המרגלים מצליחים לפתוח דלתות בעזרת סיכת ראש או מברג קטן.
אבל המציאות קצת יותר מורכבת מסדרות טלויזיה, והמנעולים בדלתות בישראל הרבה יותר מורכבים ומתוחכמים.
האדם הסביר לא יוכל להיכנס הביתה ללא מפתח, ויצטרך לקרוא למנעולן מקצועי אשר מצוייד בכלים המתאימים, וחשוב יותר – יש לו את הניסיון והידע כיצד לפתוח את הדלת וזאת מבלי לגרום נזק לדלת או למנגנון.

החלק המרכזי במערכת הנעילה הוא הצילינדר, ומנעולן מקצועי יודע איך לנטרל את הצילינדר, ולפתוח אותו בלי מפתח.
מנעולן מקצועי אשר מגיע לעבודה של פריצת דלת כניסה לבית, תמיד ידרוש ממזמין העבודה להציג תעודת זהות ולהוכיח כי הדירה שהוא נדרש לפרוץ אליה אכן שייכת לו.

אם אתם זקוקים למנעולן שיפרוץ לכם את הדרך הביתה, מומלץ ורצוי להזמין שירות ממנעולן מורשה עם תעודות, ולבצע סקר שוק.
לא תמיד המנעולן הראשון שתתקשרו יהיה המקצועי והאיכותי ביותר, כשאתם מחפשים מנעולן מקצועי, אין לכם סיבה להיות בלחץ ופאניקה. תבררו את מי אתם מזמינים לעבודה אצלכם בבית, ותבררו את עלות העבודה. מנעולן מקצועי ומנוסה יידע לתת לכם הערכת מחיר וכך תוכלו לוודא שלא גובים מכם מופרז. מצד שני – תמיד צריך להיזהר מבעלי מקצוע חובבים אשר מבקשים מחיר נמוך מדי, ועלולים לגרום נזק רב יותר לדלת.

פורץ דלתות אשקלון

פריצת דלת נעולה

עבודתם של מנעולנים הינה מגוונת וכוללת תחומי פעולה רבים.
חברת צוק מנעולן מקפידה על הענקת השירותים המתקדמים ביותר בעולם המנעולנות, אשר כוללים בין היתר גם פריצת דלת, תיקון והחלפה של מנעול בעת הצורך. חברתנו מספקת שירותי מנעולנות לא רק לבתים, אלא גם לרכבים וכספות ותשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, 24 שעות ביממה. ניתן ליצור קשר עם חברתנו דרך המוקד הטלפוני בכל שעה ולזכות בשירות המקצועי ביותר אשר יגיע עד לפתח דלתכם.

באילו מצבים נזדקק לשירות פריצת דלת ?

בשלב הראשון חשוב לציין כי פריצת דלת באופן חוקי תוכל להתבצע אך ורק על ידי מנעולן מורשה אשר עבר את ההכשרה הנחוצה וקיבל את התעודות שמאשרות את עבודתו. שירות של פריצת דלת עשוי להיות נדרש במצבים שונים, כאשר בין השניים הנפוצים ביותר נוכל לראות את המצבים הבאים:

  • מפתח שנשכח או אבד – במידה ואתם מגיעים אל דלת הבית ומגלים שהמפתח נעלם, הרי שפריצת הדלת תהיה האפשרות היחידה שלכם לפתוח אותה ולהיכנס לביתכם בקלות.
  • לאחר פריצה לבית – בין אם הפורץ הצליח לחדור לבית ובין אם התייאש בדרך, הרי שסביר להניח כי בעת פעולותיו הפליליות הוא השאיר את המנעול במצב בלתי שמיש, כך שלא ניתן יהיה לתפעל אותו באמצעות מפתח. גם זהו מצב בו נזדקק לשירותיו של מנעולן מקצועי ומורשה אשר יפרוץ את הדלת.

פנייה למנעולן מוסמך שתחלץ אתכם בכל שעה

בשעה שאתם מוצרים את עצמכם במצב חירום בו אתם נמצאים מול דלת ביתכם ולא יכולים להיכנס או לצאת, הרי שמומלץ יהיה ליצור קשר עם חברת צוק מנעולן. חברתנו תשמח לעמוד לרשותכם מסביב לשעון, זאת 24 שעות ביממה, ולספק בעבורכם את שירותי פריצת הדלתות המקצועיים והמדויקים ביותר.

חברתנו מתחייבת להענקת השירות המקצועי ביותר בעבור כל לקוח אשר לצידו מעמידה לרשותכם מוצרי נעילה איכותיים ואמינים במחירים המשתלמים ביותר. אנו זמינים לכם בכל עת לשאלות ובירורים.

מחובתו המוסרית והמקצועית של פורץ המנעולים לבקש מכם להזדהות על ידי תעודת זהות או רשיון נהיגה, וזאת כדי להוכיח כי אתם אכן בעלי הדירה, וזאת כדי להגן על בטחונכם מפני גנבים.

שירותים נוספים

פורץ כספות

הכספת ננעלה? לא זוכרים את הקוד? צוק מנעולן פורץ כספות – מספק שירות פריצת כספות באיזור אשדוד, אשקלון, באר טוביה

המשיכו לקרוא
מנעול עליון לדלת פלדה
מנעולן

מנעול עליון

מנעול עליון לדלת פלדה דלת הכניסה לבית שלכם מעניקה לכם הגנה וביטחון מפני פורצים. אבל בשנים האחרונות גם הפורצים השתכללו

המשיכו לקרוא
צוק-מנעולים-1-1.png

איך אפשר לעזור?

צרו קשר עכשיו

מוקד 24 שעות ביממה
ipv6 ready

צריכים שירות מהיר? התקשרו עכשיו >