ClickCease

פורץ כספות

הכספת ננעלה? לא זוכרים את הקוד? צוק מנעולן פורץ כספות – מספק שירות פריצת כספות באיזור אשדוד, אשקלון, באר טוביה והסביבה.

פריצת כספת צוק מנעולן
פריצת כספת צוק מנעולן

אם הכספת שלכם ננעלה ואתם לא זוכרים את הקוד או לא מוצאים את המפתח – אתם זקוקים לשירות של מנעולן מקצועי. מנעולן שהוא גם פורץ כספות מקצועי יפתח עבורכם את הכספת ללא בעיה ומבלי לגרום לה כל נזק.. חשוב שתדעו שלא כל מנעולן הוא גם פורץ כספות ולכן זה דבר שכדאי לברר כבר בשיחה הראשונה.

אנחנו מספקים שירות פריצת כספות מקצועי ואמין ומפעילים מוקד זמין 24 שעות ביממה.

פורץ כספות מקצועי

היכן אתם מאחסנים את התכשיטים ואת החפצים יקרי הערך שלכם? את צרור המפתחות או את הנשק האישי? התשובה היא כספת. אמנם בעת הרכישה וההתקנה של הכספת הייתם בטוחים שתמיד תזכרו את הקוד ולעולם לא יאבד המפתח. וכאן ישכנו לבטח כל החפצים היקרים שלכם ללא חששות. אבל המציאות מוכיחה כי במקרים רבים נוצר צורך לבצע פריצת כספות. בין אם המפתח אבד, הקוד נשכח או שפשוט התרחשה תקלה שמונעת את פתיחת הכספת יהיה צורך לפנות אל פורץ כספות.

מה חשוב לדעת כשבוחרים פורץ כספות?

  • תהליך פריצת כספת עשוי להיות כרוך בנזק לכספת. אם כי יש הבדלים בין שירות של פורצים שונים. היות שכך חשוב לפנות אל מנעולן אשר לוקח אחריות על הרכוש שלכם ומקפיד לבצע את הפעולה תוך שמירה מקסימלית על הכספת.
  • לא כל מי שמצליח לפרוץ מנעולים יכול להציע את שירותיו כפורץ. חשוב לברר על ההסמכה של איש המקצוע בתחום. כמו כן מומלץ לבקש ממנו שיציג מסמכים המאשרים כי הוא ראוי להציע שירות פריצה ויש לו את הידע הנדרש עבור כך.
  • ערכו סקר שוק ובררו על נותני השירות באזורכם. כאשר הנכם יודעים מהן האפשרויות שלכם אתם בוחנים את התמונה ומנסים להגיע להחלטה מי מבין כל אלו שמופיעים ברשימה יוכל לספק לכם שירות מעולה. מומלץ להתייעץ עם חברים, לקבל המלצות ולבחור איש מקצוע מומלץ.
  • כאשר פונים למנעולן עבור ביצוע עבודה מסוימת יש לבקש הצעת מחיר עבור העבודה. כמובן שהמנעולן ירצה לקבל את מלוא הפרטים של המשימה הנדרשת כדי שהוא יוכל לקבוע את המחיר. תוכלו להשוות מחירים ולהחליט איזה פורץ כספות יבצע עבורכם את המשימה.

 

פורץ כספות מקצועי

פורץ כספות ללא נזק

במידה ואתם מעוניינים בשירותיו של פורץ כספות, הרי שחברת צוק מנעולן תהווה את הכתובת הנכונה בעבורכם. חברתנו תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בהתמודדות גם אל מול דלת כספת שפשוט מסרבת להיפתח. אנו מבצעים כל עבודה על הצד הטוב ביותר ומקפידים על הענקת השירות המקצועי ביותר בעבור כל לקוח.

כך תבחרו פורץ כספות בצורה הנכונה

אין ספק כי שירותיו של פורץ כספות הוא נדרש, אך רגע לפני שאתם בוחרים לפנות לאדם הראשון שפגשתם, וודאו כי אתם עוקבים אחר ההנחיות הבאות ומוודאים כי בפניכם עומד איש מקצוע אמין.

  • רישיונות ואישורים נחוצים – נקודה זו היא אולי החשובה ביותר. עבודתו של מנעולן אשר עוסק גם בפריצת כספות, חייבת להיות מגובה ברישיון ובהכשרה המתאימה. רק כך תוכלו להיות בטוחים באמינותו ולהרשות לו להיכנס אל ביתכם או משרדכם ולאפשר לו לפרוץ את הכספת שלכם.
  • מקצועיות ודיוק – עבודתו של פורץ הכספות חייבת להיות ברמת הדיוק הגבוהה ביותר. זאת על מנת שלא לגרום לנזקים בלתי הפיכים בשעה שהוא עובד עם הכספת שלכם. חשוב לציין כי עבודה שאיננה מקצועית עשויה להביא לנזק משמעותי הן לכספת והן למנעול שלה.
  • ידע וכישורים מתקדמים – וודאו כי המנעולן אשר בשירותיו אתם מתעניינים יהיה בעל הכישורים הדרושים ויספק את השירות המבוקש. זאת בשעה שהוא נעזר בכלים המתקדמים והאיכותיים ביותר לעבודתו. נקודה זו כוללת גם את ההיכרות של המנעולן עם כספות ומנגנוני נעילה מסוגים שונים. היכרות אשר תאפשר לו לפרוץ אותם ללא מאמצים.

פריצת כספת במינימום נזק

חשוב לציין כי פריצת מנעולים, לרבות מנעולי כספות, מוטב כי תתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים אשר מכירים את הסוגים השונים של מנגנוני המעילה של הכספות השונות. ידע וכישורים עשירים בתחום זה יהיו אלו אשר יעניקו למנעולן שלכם את האפשרות לפרוץ את דלת הכספת במהירות ובמינימום נזקים שלא יאלצו אתכם לחפש אחר כספת חדשה.

 

שירותים נוספים

פריצת דלת

זה מאוד לא נעים להגיע הביתה, לעמוד מול דלת נעולה, ולגלות שאיבדת את המפתח, או שעקב תקלה המפתח לא מצליח

המשיכו לקרוא
מנעול עליון לדלת פלדה
מנעולן

מנעול עליון

מנעול עליון לדלת פלדה דלת הכניסה לבית שלכם מעניקה לכם הגנה וביטחון מפני פורצים. אבל בשנים האחרונות גם הפורצים השתכללו

המשיכו לקרוא
צוק-מנעולים-1-1.png

איך אפשר לעזור?

צרו קשר עכשיו

מוקד 24 שעות ביממה
ipv6 ready

צריכים שירות מהיר? התקשרו עכשיו >